UBYTOVÁNÍ
V KLIDNÉM PROSTŘEDÍ

Nově zrekonstruované Sanatorium Krásný potok se nachází ve zcela klidném prostředí, kde si na ruch velkoměsta ani nevzpomenete. Energii můžete čerpat z krásné přírody, kde jistě spatříte při trochu štěstí mnoho lesních zvířat přímo z pokoje. Balzám na duši poskytuje blízký šum lesa, vlnící se voda rybníka a především vznešené Krušné hory. Přijeďte si k nám odpočinout.

NABÍDKA POKOJŮ JE USKUTEČNĚNA PRO RŮZNÉ VARIANTY POŽADAVKŮ:

JEDNOLŮŽKOVÝ POKOJ SE SOC. ZAŘÍZENÍM

Pokud si chcete odpočinout v naprostém soukromí, jistě uvítáte jednolůžkový pokoj s moderním sociálním zařízením, ledničkou, televizí.

Pokoj se nachází v přízemí sanatoria s přímým vstupem na zahradu. WiFi je v celém areálu sanatoria. Cena: 450,- Kč / osoba / noc.

DVOULŮŽKOVÝ POKOJ SE SOC. ZAŘÍZENÍM

Nabízíme také osm dvoulůžkových pokojů v přízemí se stejným zařízením a přímým vstupem na zahradu.Pokoje mají nově rekonstruované sociální zařízení, je zde také lednička, televize a balkon směrem na jih. WiFi je v celém areálu sanatoria. Cena: 400,- Kč / osoba / noc.

DVOULŮŽKOVÝ POKOJ S PŘISTÝLKOU

Sanatorium Krásný Potok nabízí třináct dvojlůžkových pokojů s možností přistýlky a umyvadlem. Pokoje jsou v prvním patře.

K pokojům patří nově rekonstruované moderní společné sociální zařízení. Možnost rezervovat si pokoj s balkonem na jih. WiFi je v celém areálu sanatoria. Cena: 250,- Kč / osoba / noc.

 

JEDNOLŮŽKOVÝ POKOJ

Čtyři jednolůžkové pokoje s vlastním novým sociálním zařízením. Pokoje jsou v prvním patře. V pokoji je také lednička a televize. WiFi je v celém areálu sanatoria. Bezbariérový přístup. Cena: 450,- Kč / osoba / noc.

SPOLEČENSKÉ MÍSTNOSTI A TANEČNÍ PARKET

Našim hostům nabízíme posezení ve dvou společenských místnostech s televizí, v 1. patře jsou oblíbené dvě společné letní terasy s posezením. K přípravě kávy, čaje či malého občerstvení je k dispozici malá společná kuchyňka vybavená nádobím, mikrovlnkou, rychlovarnou konvicí a lednicí. Přímo nad jídelnou lze využívat taneční parket. Samozřejmostí je zajištění stravování od snídaně až po večeři.

 

Naše služby

VOLNÝ ČAS
A TURISTIKA

Každý z nás si zaslouží zpříjemnění života a kvalitní odpočinek. Krása místního prostředí je ideálem pro milou změnu ze stereotypu. Volný čas zde můžete trávit dle libosti i požadavků. Někdo uvítá klidnou procházku po místních turistických stezkách v čisté přírodě. Jiný si vybere aktivní sport například na venkovním hřišti nebo projížďku na kole. V zimním období lze využívat nedalekou sjezdovku či pro milovníky běžkového lyžování je k dispozici nedaleká Krušnohorská magistrála. Naše nabídky jsou uzpůsobeny pro každého jednotlivce nebo skupiny s jakoukoliv náročností.